Servisa ICT naudojasi UAB DPD Lietuva ir UAB Venipak kurjerių paslaugomis prekių prevežimui. Klientams, užregistravusiems įrenginį remontui, galime užsakyti kurjero paslaugą įrenginio pristatymui į serviso centrą remontui ir prekės pristatymui klientui po aptarnavimo. Už saugų siuntos paruošimą yra atsakingas Siuntėjas. Esant pažeidimui dėl nesaugaus įpakavimo – Servisa ICT atsakomybės neprisiima.
Jei įrenginį po aptarnavimo Servisa ICT siuntė Klientui savo sąskaita, Klientas (siuntos Gavėjas) privalo siuntą apžiūrėti pristatymo metu. Jei pristatymo metu yra matomi akivaizdūs išorinės pakuotės pažeidimai, Klientas privalo supildyti su kurjeriu pakuotės pažeidimo aktą arba atsisakyti priimti siuntą. Jei siunta bus priimta ir nesupildytas pakuotės pažeidimo aktas, vėliau pretenzijos dėl pažeistos siuntos nebus priimamos.

Saugaus pakavimo reikalavimai:
- Tinkama siuntos pakuotė yra tokia, kurios nepažeidus neįmanoma pasiekti ir sugadinti siuntos turinio. Pakuotė turi apsaugoti siuntos turinį nuo galimų pažeidimų transportavimo ir rūšiavimo metu ir būti saugi, t.y. neturi kelti pavojaus aplinkai (žmonėms, kitoms siuntoms ir pan.).
- Maksimalus pakuotės svoris negali būti didesnis nei 31,5 kg.
- Siuntos ant padėklų:
- Didelių gabaritų ar sunkesnės nei 31,5 kg pakuotės transportavimui privalo būti pateikiamos ant padėklų.
- Vieno padėklo su siunta svoris negali viršyti 700 kg.
- Sunkioms (virš 31,5 kg svorio), bet mažesnių gabaritų pakuotėms reikia naudoti atitinkamo dydžio padėklus.
- Atkreipiame dėmesį, kad gamyklinė/prekybinė pakuotė nėra tinkama transportavimui.
- Norint, kad daikto gamyklinė/prekybinė pakuotė nebūtų pažeista transportavimo metu, būtina tokį daiktą/prekę papildomai supakuoti į transportavimui skirtą pakuotę.
- Pakuotės kraunamos vienos ant kitų, todėl kiekviena pakuotė turi atlaikyti statinį, 4–5 kartus didesnį už jos pačios svorį, spaudimą, kad nesubliūkštų.
- Pakuotėms naudojamos standžios (kieto kartono) dėžės lygiais kraštais (pageidautina – naujos) tam, kad paėmus už pakuotės kraštų viduje esantis turinys neiškristų. Negalima į dėžę krauti daugiau ar didesnio svorio daiktų, nei ji gali atlaikyti.
- Siuntos išorinis pakavimas privalo atlaikyti įstrižinį kritimą iš 80 cm aukščio.
- Siuntoms ant padėklų turi būti naudojami tvarkingi ir tvirti padėklai, kurie negali būti taisyti ar kitaip keisti, modifikuoti.
- Pakuotėje esančios tuščios ertmės privalo būti visiškai užpildytos pakavimo medžiaga (pūslelinė plėvelė, putplastis, gofruotas kartonas, drožlės, medžiaga, ir pan.), kad daiktai pakuotėje būtų stabilūs, nejudėtų ir nenukentėtų transportavimo ir rūšiavimo metu.
- Siunčiamos prekės/daiktai neturi liestis su išorine pakuote.
- Prekės ar daiktai (ar jų dalys) negali išsikišti iš pakuotės ir/ar padėklo, nes siuntas kraunant į transporto priemonę ar rūšiuojant siuntų paskirstymo terminale išsikišusios dalys gali būti sugadintos ar apgadinti kitas siuntas.
- sukrautos taip, kad transportavimo ir rūšiavimo metu žemiau esančios pakuotės atlaikytų viršuje esančių pakuočių statinį spaudimą;
- pritvirtintos taip, kad transportavimo metu neprarastų vertikalios padėties ir nenuvirstų (tam turi būti panaudotas pakankamas kiekis tamprios plėvelės, tvirtinimo juostos).
- Pakuotę iš kartono būtina apklijuoti lipnia juosta per visą apimtį mažiausiai trijose vietose (apvyniojus juostos per mažai, dėžė gali neišlaikyti viduje esančio turinio ir atsidaryti).
- Didelių gabaritų prekės ar daiktai turi būti supakuoti į transportavimui skirtas pakuotes, kurios apsaugotų prekes ar daiktus nuo apgadinimo krovimo, rūšiavimo ir transportavimo metu (tokios prekės ar daiktai negali būti pateikiami supakuoti ne transportavimui skirtoje pakuotėje, be pakuotės, apvynioti tik plona plėvele ir pan.)
- Trapūs ar dužūs daiktai pakuojami kiekvienas atskirai taip, kad jie nesiliestų vienas su kitu bei neliestų nei vieno iš pakuotės šonų.

Nemokama kurjerio paslauga galioja šioms prekių grupėms:
- APPLE – visi prietaisai;
- ASUS – nešiojamieji, planšetiniai, stacionarūs kompiuteriai, monitoriai;
- BLAUPUNKT - visa įranga;
- BROTHER – spausdintuvai, daugiafunkciniai įrenginiai;
- CATA - visi prietaisai;
- DELL – stacionarūs, nešiojamieji, planšetiniai kompiuteriai, monitoriai ir kita;
- ECOVACS - visa įranga;
- EPSON - spausdintuvai, projektoriai.
- LENOVO – nešiojamieji, planšetiniai, stacionarūs kompiuteriai (išskyrus Think serija);
- LG - televizoriai, monitoriai;
- MANTA – visi prietaisai;
- MSI - stacionarūs, nešiojamieji, planšetiniai kompiuteriai;
- PANASONIC - visa įranga;
- PRIME3 - visi prietaisai;
- SHARP - televizoriai, audio įranga;
- XIAOMI - visa įranga, kurios aptarnavimą atliekame kaip autorizuotas gamintojo serviso centras.

Įrenginius, kurių garantinį aptarnavimą Servisa ICT atlieka kaip ACC Distribution serviso partneris, klientas į serviso centrą turi pristatyti savo kaštais. Informaciją apie garantines sąlygas galite rasti Tiekėjo – ACC Disribution – interneto puslapyje.

Visais negarantinio aptarnavimo atvejais kurjerio paslauga bus mokama. Transportavimo į vieną pusę kainos:
- Nešiojamas, stacionarus kompiuteris: 4,5 €
- Telefonas, planšetinis kompiuteris, Smulki buitinė technika: 4 €
- Spausdintuvas, televizorius, projektorius iki 10 kg: 6 €
- Spausdintuvas, televizorius, projektorius virš 10 kg: 8 €